PARTNERSTWO

Partnerstwo Publiczno Prywatne - coraz popularniejsza formuła realizowania inwestycji samorządowych

 

Z Naszych obserwacji funkcjonowania samorządu wynika, że konstrukcja Partnerstwa Publiczno-Prywatnego cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki nowym przepisom pozwalającym partnerom biznesowym i samorządowym stosunkowo swobodnie kształtować wzajemne stosunku prawne w ramach wspólnie realizowanych inwestycji, prognozujemy że w najbliższym czasie inwestycji o charakterze publiczno-prywatnym będzie coraz więcej i będą realizowane na coraz większa skalę. Jest to bowiem formuła optymalna finansowo i gospodarczo dla obu stron transakcji.

 

Inwestycje realizowane w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego wymagają szczegółowej analizy, przygotowania niezbędnych wyjaśnień, opinii oraz dokumentacji. Jest to jednocześnie proces dotyczący istotnych dla samorządu zagadnień, obejmuje realizację celów, inwestycji samorządowych w ramach zaplanowanego budżetu. W toku takiego procesu możliwość uzyskania wsparcia zewnętrznych specjalistów, posiadających kierunkową wiedzę i doświadczenie jest nie do przecenienia. Pozwala uniknąć ryzyk prawnych i gospodarczych, zarówno dla samorządu w ogólności, jak również dla poszczególnych osób zaangażowanych w realizację projektu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem wsparcia prawnego w procesie realizacji inwestycji w trybie Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, uprzejmie prosimy o kontakt. Z chęcia prześlemy Państwu broszurę informacyjna, a Nasi specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania.

Konieczny, Grzybowski, Polak Kancelaria Prawna sp. k.

 

ul. Krasińskiego 16 (2 piętro)

60-830 Poznań

 

 

Nasze serwisy:

www.kancelaria-kgp.pl

www.prawomarketingu.pl

PRAWO SAMORZĄDU

Kontakt  61 649 44 40